7 Janar, 2016

Gaga di vetëm të surprizojë

Lady Gaga ka guxuar më tepër seç duhet në kopertinën e revistës “V” ku këngëtarja shihet duke pozuar përkrah aktores Daphne Guinness. Trashëgimtarja e Arthur Guinness është vendosur në qendër të kopertinës, duke treguar gjoksin e saj ndërkohë që ... Lexo »

Janar 07, 20167 Janar, 2016

Misioni i pamundur i Adele

Adele, pas humbjes së shumë kilogramëve dhe një diete të rreptë është rikthyer përsëri në palestër. Ajo ka postuar së fundmi një foto zbavitëse në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqet në palestër në tentativë për të ruajtur ... Lexo »

Janar 07, 20167 Janar, 2016

Angela Martini kësaj rradhe me një sheik

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini vazhdon të shëtisë botën në shoqëri të ndryshme. Kësaj radhe modelja nga Shqipëria është parë në Dubai në shoqërimin e një sheiku. Mohamed Sultan është emri i sheikut që në Dubai kryen detyrën ... Lexo »

Janar 07, 2016