27 Janar, 2016

Calvin Klain zhvesh Justin dhe Jenner

Justin Bieber dhe Kendall Jenner kanë pozuar për fushatën e re të Calvin Klein. Ata kanë shpërndarë një sërë fotosh me të brendshme si dhe janë shfaqur në koleksionin e ri të pranverës 2016, bashkë me yje të tjerë. ... Lexo »

Janar 27, 2016