29 Tetor, 2015

Apple refuzon albumin e Adele

Edhe pse kënga e re e Adele, e riktheu këngëtaren pas 3 vitesh në krye të klasifikimeve botërore, kompania Apple ka refuzuar një marrëveshje me këngëtaren. Një burim i tha New York Post, se William Morris është në bisedime ... Lexo »

Tetor 29, 201529 Tetor, 2015

Rikthehet fuqishëm Irina!

Ajo është zgjedhur për të prezantuar linjën më të re të të brendshmeve, koleksionin vjeshtë/dimër 2015, për markën “Clover”.Irina Shayk duket e jashtëzakonshme ne setin e ri fotografik, ku prezanton lloje të ndryshme të të brendshmeve dhe jo vetëm. ... Lexo »

Tetor 29, 2015