16 Korrik, 2019

Filmi “Perfetti Sconosciuti” hyn në Guinness

Kinema italiane ka sjellë perla të vërteta gjatë viteve të fundit, nga “Lo Chiamavano Jeeg Robot” në “Dogman”, duke kaluar (në mënyrë të rastësishme) “Sulla Mia Pelle”, “Gatta Cenerentola”, trilogjia “Smetto Quando Voglio” dhe natyrisht “Perfetti Sconosciuti” i Paolo ... Lexo »

Korrik 16, 2019


15 Korrik, 2019

‘Bomba’ Demi çmend me bikini

Demi Rose është rikthyer me poza të nxehta. Modelja e Instagram tregoi format e saj bombastike me bikini ngjyrë ari mikroskopike. Demi dukej shumë seksi ndërsa pozonte para kamerave në Los Angelos. Padyshim që ajo nuk zhgënjen asnjëherë.

Korrik 15, 2019
15 Korrik, 2019

Ndahet papritur nga jeta aktorja e njohur

Ylli i serialeve të shumta si “Grey’s Anatomy”, “Star Trek”, “Everwood” dhe “CSI: Miami”, Stephanie Niznik, u nda nga jeta në moshën 52-vjeçare. Arsyeja e vdekjes së saj është ende e panjohur. Ajo lindi në Maine të SHBA-së dhe që ... Lexo »

Korrik 15, 2019