23 Janar, 2016

Michael Buble, sërish baba

Aktorja Luisana Lopilato dhe këngëtari kanadez Michael Buble, janë bërë prindër të një djali. Këtë lajm e ka përcjellë vetë aktorja, e cila ka publikuar një fotografi të tyre, duke treguar se ajo ka sjellë në jetë një djalë, ... Lexo »

Janar 23, 201623 Janar, 2016

Johnny Depp sërish baba?

Ata kujdesen gjithmonë që jetën private ta kenë të shenjtë, por burimet thonë se Johnny Depp do të bëhet së shpejti baba. Burimet pranë çiftit të suksesshëm thonë se Johnny Depp dhe Amber Heard mund të jenë në pritje ... Lexo »

Janar 23, 2016