22 Janar, 2016

JLo ndez Las Vegasin

Jennifer Lopez në çdo përformancë dëshmon se di të jetë në top formë. Edhe mbrëmja e Las Vegasit e titulluar “All I have”, konfirmoi edhe njëherë se JLo jo vetëm që këndon, por përformon si një balerinë profesioniste. Nuk ... Lexo »

Janar 22, 2016
22 Janar, 2016

Ja fituesit e Oscar sipas Google

Fundi i muajit shkurt do të jetë një ndër momentet më të rëndësishme për kinematografinë, për shkak të ndarjes së çmimeve “Oscar”. “Google” ka bërë listën e fituesve të mundshëm, bazuar në numrin e kërkimeve në faqen e saj. Megjithatë, ... Lexo »

Janar 22, 2016


22 Janar, 2016

Axhendë e ngjeshur për reporterët e Venecias

Reporterët e Venecias vijuan këtë të premte takimet me aktorët e reformës në drejtësi. Rreth mesditës, ata janë takuar me ekspertët e nivelit të lartë, ndërkohë pasdite, pritet të takojnë edhe bashkëkryetarin e Komisionit të Posaçëm Parlamentar për këtë ... Lexo »

Janar 22, 2016
22 Janar, 2016

PD: U vodhën 1.7 mld lekë nga check up-i

Partia Demokratike akuzoi drejtpërdrejtë kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, për vjedhjen e 1.7 miliardë lekëve në 9 muaj në sektorin e shëndetësisë. Deputetja Albana Vokshi doli para mediave me një tabelë, ku sipas saj, ka ... Lexo »

Janar 22, 201621 Janar, 2016

Dua na prezanton familjen

Zëri dhe tekstet e saj kanë bërë që të jetë shumë e pëlqyer, është një nga emrat që ka bërë bujë në gjithë botën.Kjo është kosovarja Dua Lipa e cila si shumë shqiptarë të tjerë kishte migruar në Britaninë ... Lexo »

Janar 21, 2016