22 Janar, 2016

Fejohet Mariah Carey

Mariah Carey është fejuar me miliarderin James Packer pas nje njohje te shkurtër. Miliarderi australian i propozoi asaj mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Nju Jorkut duke iu ulur në gjunjë këngëtares. James organizoi një darkë private me ... Lexo »

Janar 22, 201622 Janar, 2016

Një gjyshe si Marjana Kondi

Aktorja e humorit, Marjana Kondi, është bërë gjyshe. Mund t’iu duket çudi, meqenëse duket mjaft në formë dhe e re për të patur këtë status, por e bija,  e ka gëzuar duke sjellë në jetë një bebushe të vogël. ... Lexo »

Janar 22, 2016


22 Janar, 2016

Talenti i pazbuluar i Britney Spears

Britney Spears bën të ditur se i pëlqen shumë të pikturojë. 34-vjeçarja ka postuar një video në Instagram ku shfaqet duke pikturuar në një tablo. Britney është me shpinë, e ulur në një stol, teksa pikturon një mozaik gjethesh, ... Lexo »

Janar 22, 2016


22 Janar, 2016

Lideri i Coldplay agjeron 1 herë në javë

Lideri i grupit të famshëm britanik Coldplay ka zbuluar disa detaje interesante mbi dietën ushqimore që ai ndjek. Në një intervistë të dhënë për Fresh 102.7, 38 – vjeçari zbuloi se, një ditë në javë, nuk konsumon asgjë. Këngëtari ... Lexo »

Janar 22, 2016