4 Qershor, 2016

Flet Tyson: Kampionin e mori Zoti

Edhe ish kampioni i botës, Mike Tyson ka folur për legjendën e boksit, Muhammad Alin Bota e sportit vazhdon ta kujtoj të madhin, Muhammad Ali, i cili i ndërroi jetë në moshën 74 vjeçare. “Perëndia erdhi dhe e mori këtë kampion”, ... Lexo »

Qershor 04, 2016

4 Qershor, 2016

Stella Maxwell zhvishet për Maxim

Ajo u bë e famshme falë lidhjes që kishte me këngëtaren Miley Cyrus vitin e kaluar. Por supermodelja Stella Maxwell ka vërtetuar se mund të bëjë “bujë” dhe vetë teksa ka pozuar nudo për  “Maxim”. Seti fotografik është realizuar në Florida ... Lexo »

Qershor 04, 20164 Qershor, 2016

Shuhet legjenda e boksit Muhamet Ali

Ish kampioni botëror i boksit, Muhamet Ali vdiq të premten mbrëma në moshën 74 vjeçare, pas një beteje 32-vjeçare me sëmundjen e parkinsonit. Ali ndërroi jetë në Feniks të shtetit Arizona, ku prej tri ditësh mjekohej nga komplikime të frymëmarrjes. Fillimisht ... Lexo »

Qershor 04, 2016