7 Qershor, 2016

Zjarret në Kaliforni, VIP-at braktisin shtëpitë

Mijëra njerëz janë detyruar të largohen nga shtëpitë e tyre në Kaliforni, pasi prej disa ditësh kjo zonë është e përfshirë nga zjarre të fuqishme. Sipas televizionit “NBC 4” janë aktualisht  809371 metra katrorë tokë e djegur, zjarret kërcënojnë rreth ... Lexo »

Qershor 07, 20167 Qershor, 2016

Revista franceze: Era Istrefi po e pushton botën

Në revistën franceze “Modzig” është plasuar edhe një fotosesion i Era Istrefit, i paparë deri më tashti.  Revista franceze që i dedikohet muzikës dhe modës “Modzik”, ka bërë një përshkrim të shkurtë për këngëtaren shqiptare Era Istrefi, por më tepër ... Lexo »

Qershor 07, 2016
6 Qershor, 2016

Marina Vjollca mbulohet për Ramazan

Marina Vjollca ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e nisjes së muajit të Ramazanit. “Urime të gjithë besimtarëve myslimanë muajin e bekuar të Ramazanit!”, ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos së postuar në Instagram. Në kohë reale kanë shpërthyer edhe komentet, ... Lexo »

Qershor 06, 2016


6 Qershor, 2016

Olivia Culpo tregon trupin në Meksikë

Ka qenë fituese e Miss Amerikës dhe nuk është aspak për t’u habitur që Olivia Culpo duket kaq e mahnitshme me kostum banjoje. 24-vjeçarja është fotografuar ditën e shtunë në Kabo të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi. Në ... Lexo »

Qershor 06, 2016
6 Qershor, 2016

Çfarë ka humbur Justin Bieber ?

Ka qenë e dashura e Justin Bieber në vitin 2014 dhe Yovanna Ventura ka treguar se çfarë ka humbur këngëtari i famshëm.Gjatë një dite në St. Barts, 20-vjeçarja mezi i mbajti asetet e saj në një palë bikini shumë ... Lexo »

Qershor 06, 2016