17 Shkurt, 2016

Kate Middleton shtatzënë, pret binjake

Middelton është sërisht shtatzënë dhe pret binjakë.Lajmi që supozohet se ka dalë nga burime të sigurta nga Buckingham Palace, ka zënë faqen e parë të revistës amerikane OK Magazine. Sipas burimit, Kate Middleton është shtatzënë në muajin e tretë ... Lexo »

Shkurt 17, 2016
17 Shkurt, 2016

Era Istrefi pushton top listat muzikore

Era Istrefi mesa duket nuk e ka ndërmend të ndal hapat e suksesit. Dita ditës Era shënon nga një arritje në karrierën e saj. Mediat botërore po i kushtojnë shumë vëmendje këngëtares nga Prishtina. Kënga “Bonbon” e cila është ... Lexo »

Shkurt 17, 2016


17 Shkurt, 2016

E parezistueshmja Irina

Ajo është e bukur, seksi dhe bën për vete çdo mashkull në bote. Irina Shayk ka “trazuar” edhe një herë ujërat në fotot e shfaqura në fundmi, ku modelja bukuroshe ka pozuar për revistën sportive “Sport Illustrated”. Fotot e ... Lexo »

Shkurt 17, 201616 Shkurt, 2016

Rita Ora zbulon lidhjen me Justin Bieber

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është në një “betejë” me ish-të dashurin Calvin Harris, pasi ai i ndaloi të këndojë bashkëpunimin e tyre në “Teen Choice Awards”, mirëpo ka pranuar pëlqimin kundrejt Justin Bieber. Pikërisht, me këngëtarin është ... Lexo »

Shkurt 16, 2016