7 Qershor, 2016

Charlotte, “shpërthyese” në Meksikë

Është e famshme për format e saj dhe dekoltenë shpërthyese. Charlotte McKinney është një nga modelet me trupin më të bukur, duke lënë pas madje edhe Kendall e Gigi Hadid. Bukuroshja 22-vjeçare po kalon disa ditë pushimi në plazhet e ... Lexo »

Qershor 07, 20167 Qershor, 2016

Femra më seksi në botë

Kryesonte listën e 100 femrave më seksi në botë të bërë nga revista FHM dhe u raportua se kishte  nënshkruar një kontratë 1 milionë paund me kompaninë “Lynx”. Një kohë e artë për modelen britanike, Kelly Brook, e cila ripostuar ... Lexo »

Qershor 07, 20167 Qershor, 2016

Drake përsëri viktimë e hakerëve

Reperi kanadez, Drake, ka dështuar sërish në sigurinë e llogarive të tij në rrjetet sociale. Faqja e tij e Twitterit është hakuar për të shumtën herë.Këtë herë, llogarinë e tij e ka thyer “Aiden” që është i njohur për ... Lexo »

Qershor 07, 2016


7 Qershor, 2016

Rikthen pas 30 vitesh ABBA

Janë rikthyer në një performancë së bashku pas 30 vitesh, një ndër grupet që ka bërë të kërcejë gjenerata të tëra njerëzish kudo më botë. ABBA grupi i disko-music, është bashkuar këtë të dielë duke festuar ditën që Björn Ulvaeus, ... Lexo »

Qershor 07, 2016