1 Mars, 2016

Gianni Infantino nis punën me Botërorin 2026

Presidenti i sapozgjedhur i FIFA-s, Gianni Infantino e nisi punën në detyrën e tij të re duke folur për procesin e zgjedhjes së vendit organizator të kampionatit botëror të vitit 2026.Në fakt procedurat për këtë eveniment duhet të nisnin ... Lexo »

Mars 01, 2016
1 Mars, 2016

Nicki Minaj "trondit" skenën sërisht

Ajo nuk na zhgënjen kurrë kur vjen puna tek garderoba e saj seksi. Dhe Nicki Minaj i la pa fjalë të pranishmit teksa ka performuar në The Real Bash in Inglewood.33-vjeçarja ka treguar linjat e saj në një veshje ... Lexo »

Mars 01, 2016


1 Mars, 2016

Del Piero tregon aftësitë edhe në vallëzim

Alessandro Del Piero tregoi aftësitë e tij si balerin në “Vallëzim me yjet” ku ka marrë vlerësimet maksimale nga kritikët dhe publiku.Ai u shfaq në krah të Roberta Beccarini. “Një vallëzim mjaft sensual. Shumë seksual”, thanë kritikët. Mediat italiane ... Lexo »

Mars 01, 2016


1 Mars, 2016

Rita Ora kalon një natë me Chris Brown

Këngëtarja Rita Ora ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shihet me ish të dashurin e Rihannas, Chris Brown, në një dhomë hoteli.Fotoja erdhi në kulmin e thashethemeve për një lidhje të bjondes bukuroshe me ... Lexo »

Mars 01, 2016


1 Mars, 2016

Chris Rock: Hollivudi është racist

Chris Rock, prezantuesi me ngjyrë i edicionit të 88 të çmimeve Oscar, akuzoi Hollivudin për racizëm në monologun hapës të mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ditën e dielë.“A është Hollivudi racist? Është që ç’ke me të!”, tha komediani i ... Lexo »

Mars 01, 2016