9 Korrik, 2016

Tiranë, 4 të arrestuar për prostitucion

Në kuadër të operacionit “Deep”, Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona për shfrytëzim prostitucioni, mbajtjes së lokaleve për prostitucion dhe ushtrimit të prostitucionit. Të arrestuarit janë A.Sh., 61 vjeç, banuese në Tiranë, S.H., 31 vjeç, banues në Elbasan, ... Lexo »

09 Korrik, 20169 Korrik, 2016

Yjet e “Made in Chelsea” në Kanë

Yjet e serialit të famshëm “Made in Chelsea”, Louise Thompson dhe Jess Woodley janë shfaqur tejet provokuese ndërsa janë duke pushuar në Kanë të Francës. Louise Thompson është fotografuar me bikini të verdha, ndërsa duket perfekte. Ajo ka postuar edhe ... Lexo »

09 Korrik, 2016


9 Korrik, 2016

Akrobatja Britney Spears

Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon këtë me fotot e saj të cilat i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja 34-vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më ... Lexo »

09 Korrik, 2016


9 Korrik, 2016

Belen Rodriguez, shpërthyese në Ibiza

Modeja argjentinase e njohur për një lidhje me futbollistin Marco Borriellon, por edhe për historinë e nxehtë të pasionit me Iannonen, poston disa foto të nxehta nga lokaliteti turistik spanjoll. Temperaturat janë ngritur në maksimum për fansat e modeles në ... Lexo »

09 Korrik, 20169 Korrik, 2016

Gisele Bundchen reklamon topless xhinset e reja

Ajo është modelja më e kërkuar në botë në tregun e reklamave.Bëhet fjalë për brazilianen, Gisele Bundchen, e cila ka realizuar një foto sesion ‘topless’.Bukuroshja 35-vjeçare është fotografuar duke reklamuar për xhinset e markës, “GivenchyJeans”.Kujtojmë se për këtë kompani ... Lexo »

09 Korrik, 2016