25 Prill, 2016

Beyonce pubikon foto nga jeta private

Beyonce ka zbuluar për të gjithë fansat momente nga jeta e saj private, që pritet të shfaqen në filmin e ri “Lemonade. Në projektin e ri këngëtarja ka përfshire video dhe foto të filmuara në shtëpi, duke filluar që nga ... Lexo »

Prill 25, 2016


24 Prill, 2016

Jessica Alba, vitet janë thjesht numra

Jessica Alba ka gjetur kohë për të kaluar momente të bukura edhe me nënën e saj, pavarësisht angazhimeve në kompaninë që drejton. Aktorja 35-vjeçar ishte në Hauai të premten, ku ka marrë të gjithë vëmendjen me trupin e saj ... Lexo »

Prill 24, 201624 Prill, 2016

Ushqimet që nuk ha një Mbretëreshë

Mbretëresha Elizabeth e di mirë çfarë do! Ajo përdor vetëm një ngjyrë për të lyer thonjtë, mban gjithnjë të njëjtën çantë dhe adhuron vetëm një racë qensh (corgis). Pra nuk përbën aspak habi që edhe menu-ja e Pallatit Mbretëror ... Lexo »

Prill 24, 2016