11 Prill, 2016

Era Istrefi duet me një yll botëror

Themeluesit e Ultra Music me të cilët Era Istrefi ka nënshktuar kontratë, janë duke hyrë në bisedime që ajo të bashkëpunoj me yllin botëror, Nicki Minaj. Vajzat kanë thuajse të njëjtin stil dhe projekti mund të rezultonte një hit. Në rast ... Lexo »

Prill 11, 2016


11 Prill, 2016

8 prostitutat më të shtrenjta në botë

Të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore. Një natë me to ka çmim marramendës, sa jo kushdo mund ta përballojë. Mirëpo, ato kanë çfarë ofrojnë prandaj ia kanë vënë vetes këtë ... Lexo »

Prill 11, 2016


11 Prill, 2016

Kim Kardashian çmend Las Vegas-in

Kim Kardashian shkëlqeu në Las Vegas me format e saj perfekte dhe paraqitjen e mrekullueshme. Që pas lindjes së djalit të saj, Saint West ajo humbi shumë kilogramë dhe vazhdon të duket dita ditës më në formë. Teksa pozon në ... Lexo »

Prill 11, 2016


11 Prill, 2016

Një tjetër foto nudo e Rita Orës

Patën bërë bujë të madhe fotografitë nudo që Rita Ora kishte realizuar për revistën “Lui”. Por, një fotografi që ajo realizuar për këtë revistë nuk është parë asnjëherë deri më sot. Në këtë fotografi që është publikuar sot në internet, këngëtarja nga ... Lexo »

Prill 11, 2016


11 Prill, 2016

Bella Hadid nis projektin e ri… zhveshur

Bella Hadid është bërë shumë shpejt e famshme në botën e modës, kjo edhe falë motrës së saj Gigi Hadid dhe të dashurit The Weeknd. Por, 19-vjeçarja gjithashtu bën gjithçka për të mbetur e famshme. Të dielën, Bella postoi një ... Lexo »

Prill 11, 2016