29 Dhjetor, 2015

PD, Tabaku: Fundvit i hidhur për shqiptarët

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetes Jorida Tabaku, ka deklaruar se në tre muajt e fundit “janë hequr plot 2500 familje nga listat ekonomike për të bërë të mundur lejimin e shpenzimeve të luksit të qeverisë”.Vetëm 2000 lekë shpërblim, që nuk ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015

29 Dhjetor, 2015

Bomba nga Franca, PSG kërkon yllin e Barcelonës

Merkatoja e muajit janar pritet të sjellë zhvillime të rëndësishme tek kampionët e Francës. PSG është ka në qendër të objektivave të saj, mesfushorin e Barcelonës, Sergio Busquets.Sipas “Le Parisien” trajneri Laurent Blanc është në kërkim të një mesfushori ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015


29 Dhjetor, 2015

Chloe është e parezistueshme

Chloe Khan nuk rresht së ekspozuari format e saj fantastike. Në fotot e fundit të publikuara në Instagram Khan e veshur si nje Babagjysh seksi ka nxjerr të pasmet e saj mahnitëse.

Dhjetor 29, 201529 Dhjetor, 2015

Rita Ora tejet provokuese në plazh

Këngëtarja Rita Ora (Sahatçi), po shijon disa ditë pushimesh në Miami, ku ka përfituar nga rasti për të shijuar detin.25- vjeçarja u fotografua tejet provokuese në det, jo dhe aq për ndonjë veprim të pazakontë të saj se sa ... Lexo »

Dhjetor 29, 2015