22 Mars, 2016

Letra e pazakontë e Buffon, i drejtohet golit

Gianluigi Buffon thyu dje rekordin për më shumë minuta,gjithsejt 974 në Serie A, pa pësuar gol.  Për këtë ai ka vendosur që t’i shkruaj një letër golit, duke e ditur se kurrë nuk do të marrë një përgjigje. Më poshtë mund të lexoni ... Lexo »

Mars 22, 2016

21 Mars, 2016

Candice Swanepoel shtatzënë, tregon barkun

Engjëlli i Victoria’s Secret, Candice Swanepoel, është shtatzënë me të fejuarin e saj, Hermann Nicoli dhe vetëm pak ditë pasi bëri publik lajmin, ka postuar një fotografi që shfaq shenjat e “engjëllit të saj që po lulëzon”.Modelja e ka ... Lexo »

Mars 21, 2016


21 Mars, 2016

Aksidentohet Skivi!

Reperi Skivi ka pësuar sot një aksident automobilistik në rrugët e kryeqytetit.Nga imazhet që ai i ka ndarë në rrjetet sociale, shihet se makina e tij është dëmtuar paksa mirëpo fatmirësisht nuk bëhet fjalë për diçka serioze. Makina me ... Lexo »

Mars 21, 2016