17 Gusht, 2016

Stilistja shqiptare shpall fejesën

Bora Kokëdhima, stilistja e njohur shqiptare më në fund ka shpallur fejesën. Siç edhe vetë është shprehur, pasi ka fejuar e martuar disa zonjusha, tashmë është radha e saj të kërkojë unazën. Motra e këngëtares së njohur Besa Kokëdhima, ka ... Lexo »

17 Gusht, 2016


17 Gusht, 2016

Kërcënohet me jetë Kallashi

Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’,si dhe çdo kontakt në rrjete sociale, përmes një postimi të bërë së fundi në Snapchat ajo ka thënë se jeta e saj është në rrezik. ... Lexo »

17 Gusht, 2016