16 Gusht, 2016

Lewis e la Nicole për makinat

Për tetë vite me radhë, Lewis Hamilton ishte në një dilemë të madhe mes dashurisë për makinat dhe asaj për Nicole Scherzinger, deri në momentin kur fitoi e para. Kur çifti u nda askush nuk e mësoi të vërtetën e ... Lexo »

16 Gusht, 2016
16 Gusht, 2016

Beyonce dhe Jay Z pushime në brigjet italiane

Mbretëresha e muzikës pop Beyonce së bashku më bashkëshortin e saj , producentin Jay Z po kalojnë disa ditë pushime në Itali. Çifti janë fotografuar gjatë ditës së djeshme në jahtin e tyre luksoz në ishullin piktoresk italian të Sicilisë, ... Lexo »

16 Gusht, 2016