22 Mars, 2016

Sulmet në Bruksel, tronditet bota e futbollit

Ngjarja tragjike që goditi Brukselin ka tronditi ndjeshëm edhe botën e futbolllit. Futbollistë, klube apo federata të vendeve europiane kanë shprehur ngushëllimin për viktimat e shpërthimeve në kryeqytetin belg duke përdorur rrjetet sociale.I pari që dha mesazhin e tij ... Lexo »

Mars 22, 2016


22 Mars, 2016

Bella Hadid shpallet “Modelja e Vitit”

Bella Hadid është shpallur “Modelja e vitit”.Modelja që së bashku me motrën e saj, Gigi Hadid, kanë pushtuar pistat e modës kohëve të fundit, u zgjedh si më e mira nga “Fashion LA Awards”, transmeton Telegrafi.Kjo ngjarje e madhe ... Lexo »

Mars 22, 201622 Mars, 2016

Olivia Wild, nudo për Vinyl

Olivia Wild hoqi dorë nga karriera e saj në vitet e fundit, pasi solli në jetë djalin e saj në 2014. Por ajo është rikthyer, dhe këtë herë me një projekt ndryshe.Aktorja 32-vjeçare ka habitur fansat e saj në ... Lexo »

Mars 22, 2016
22 Mars, 2016

Gjermanët shkruajnë për Era Istrefin

Një media gjermane ka shkruar për këngëtaren shqiptare, të cilën e ka vlerësuar shumë duke e krahasuar ate me këngëtare me famë botërore. Portali e ka cilesuar Era Isterfin,  si një fenomen të vërtetë duke e krahasuar me Rihannën.“Tekstet ... Lexo »

Mars 22, 2016