28 Nëntor, 2015

Kur zhvishet Çiljeta…

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, po përgatitet të hedhë në treg projektin e saj më të fundit muzikor, një videoklip që e sjell këngëtaren më sensuale e provokuese se kurrë. Lajmin e ka bërë publik vetë ajo, me anë të një fotoje ... Lexo »

Nëntor 28, 2015


28 Nëntor, 2015

Ja meshkujt që pëlqen Selena

Selena Gomez, sërish në qëndër të vëmendjes prej thashethemeve për një rikthim të mundshëm me ishin e saj Justin Bieber, ka thënë se ajo është lodhur duke folur për këtë histori.Tashmë artisja dëshiron të dalë me djem më të ... Lexo »

Nëntor 28, 2015


28 Nëntor, 2015

Google vishet kuq e zi!

Ashtu siç bën për data të rëndësishme e ngjarje të mëdha në botë, motori i kërkimit “Google”, ka respektuar këtë herë 103-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, duke ndryshuar logon e saj. Në vend të logos së saj të përhershme, “Google” ... Lexo »

Nëntor 28, 2015


28 Nëntor, 2015

Albani dhe Miriam bëhen prindër

Shqipërisë sapo ju shtua edhe një bijëz. Nuk mund ta festonin më bukur festën e flamurit këngëtarët e mirënjohur Alban Skënderaj dhe Miriam Cami. Sot, në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët ata u bënë prindër të ... Lexo »

Nëntor 28, 201528 Nëntor, 2015

Egjipt, vriten 4 oficerë policie

Katër oficerë egjiptianë janë vrarë nga një sulm i papritur që iu bë nga disa agresorë të cilët ishin në një motorr. Sulmi ndodhi rreth 35 kilometra në jug të Kairos, saktësisht në zonën Sakaras, kur policët kishin ngritur ... Lexo »

Nëntor 28, 2015