9 Shtator, 2015

Bleona ofendon paparacët

Bleona Qerreti është revoltuar me paparacët, të cilët sipas këngëtares, fotot e saj në plazh i kanë trasformuar në Photoshop për ta treguar atë më të shëndoshë. Ky irritim i saj, vjen menjëherë pas publikimit të disa fotove në ... Lexo »

Shtator 09, 2015


9 Shtator, 2015

Selena promovon nudo albumin e ri

Selena Gomez ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të promovuar albumin e saj të ri. 23 – vjeçarja ka pozuar nudo dhe tepër provokuese me qëllim që të tërheqë sa më shumë vëmendje.Gomez e postoi këtë imazh në ... Lexo »

Shtator 09, 20159 Shtator, 2015

Adele refuzon këngën e Sias

Adele ka refuzuar të publikojë një këngë për të cilën kishte punuar me Sian për albumin e saj. 39-vjeçarja është shprehur se shumë këngë të albumit “This Is Acting” ishin shkruar për artistë të tjerë, por për një arsye ... Lexo »

Shtator 09, 20159 Shtator, 2015

Bushati: Raporti i OSBE/ODIHR evidenton përparim

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, duke folur nga Kryeminstria për raportin e OSBE/ODIHR-it për zgjedhjet në Shqipëri, tha se “sipas këtij raporti, klima zgjedhore në vend ishte pozitive”.“Raporti evidenton përparimin në procesin zgjedhor në Shqipëri dhe udhërrëfente në të ... Lexo »

Shtator 09, 20159 Shtator, 2015

Basha bën thirrje për protesta kundër qeverisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë thirrje për protesta gjatë një ceremonie që u zhvillua në Postribë të Shkodrës.“I bëj thirrje popullit të ngrihet kundër dyshes Rama-Meta. Rinia të mos qëndrojë duarkryq”, tha kreu i opozitës. “Dyshja ... Lexo »

Shtator 09, 2015