31 Mars, 2016

Ariana është një "grua e rrezikshme"

Këngatarja 22-vjeçare, Ariana sapo ka publikuar videon e saj më të re, e cila titullohet “Dangerous Woman”. Bukuroshja brune vjen shumë joshëse në këtë klip, ku ajo shfaqet në një dhomë të errët, e cila ndryshon vazhdimisht ndriçim dhe ... Lexo »

Mars 31, 201631 Mars, 2016

Tropojë, shpërthim në një restorant

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në një bar-restorant të ndodhur në Bujan të rrethit të Tropojës. Nga informacionet paraprake të uniformave blu, sasia e eksplozivit është vendosur në vendin e quajtur ‘Ura e Bujanit’, biznes në pronësi të ... Lexo »

Mars 31, 201631 Mars, 2016

Komisioneri Johannes Hahn bëhet gjysh në Shqipëri

Një moment emocional ka ndodhur gjatë punimeve të ministerialit të Ballkanit Perëndimor. Komisioneri Hahn është njoftuar për ardhjen në jetë të nipit të tij. “Ky Ministerial është me fat për mua” – tha eurokomisioneri për zgjerimin. Sigurisht, përtej detyrave të ... Lexo »

Mars 31, 2016