15 Mars, 2016

Zyrtare, Conte largohet nga Italia pas Euro 2016

Më në fund është zyrtare. Antonio Conte nuk do të jetë më trajneri i përfaqësueses italiane pas Euro 2016. Për ti dhënë fund të gjitha dyshimeve mendoi presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Carlo Tavechio.“Antonio Conte më komunikoi se ... Lexo »

Mars 15, 201615 Mars, 2016

Jim Carrey fotografohet me një femër misterioze

Jim Carrey ka një aftësi të mrekullueshme për t’i bërë njerëzit të buzëqeshin, përfshi edhe një brune misterioze që ai është fotografuar së fundmi.Fotot e publikuara nga “Daily Mail”, tregojnë Jim Carrey, 54-vjeç dhe vajzën që e shoqëron teksa ... Lexo »

Mars 15, 2016

15 Mars, 2016

Douglas e Catherine Zeta-Jones pushime të lumtura

Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones, duken më të lumtur se kurrë. Çifti i famshëm shfaqen të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, teksa po kalojne pushimet në Aspen pas 15 vjet martesë. “Pushime Pranverore”, ka shkruar 71-vjeçari Douglas në profilin e tij ... Lexo »

Mars 15, 2016