19 Janar, 2016

Dekolteja e hapur e Aurelës

Aurela Hoxha ka sjellë disa fotografi të reja në rrjetet sociale, ku shfaqet joshëse. Modelja ka pozuar me një kostum, i cili vë në pah format e saja trupore.Në pjesën e poshtme, ajo ka të veshura pantallona, ndërsa në ... Lexo »

Janar 19, 2016
19 Janar, 2016

Adele vazhdon të thyejë rekordet

Adele është e paparashikueshme. Ajo ka thyer rekordet, ndërsa kënga e saj “Hello” rezulton me klipin më të klikuar. Adele ka bërë rikthim sensacional me këngën dhe videoklipin e saj “Hello”, që është bërë hit i menjëhershëm.”Vevo” ka lajmëruar ... Lexo »

Janar 19, 2016