15 Shkurt, 2016

Dallgët tradhëtojnë Mel B

Për Mel B jeta fillon 40 vjeç, teksa shijon pushimet në plazh me bashkëshortin, Stephen Belafonte në ishujt Tukrs dhe Caicos, afër Bahamas. Ish pjestarja e Spice Girls shfaqet me bikini ngjyrë blu e ndezur të cilat i japin mjaft ... Lexo »

Shkurt 15, 2016


15 Shkurt, 2016

Lista e plotë e fituesve të çmimeve BAFTA

Lista e plotë e fituesve të çmimeve BAFTA: Filmi më i mirë: The Revenant Filmi më i mirë britanik: Brooklyn Aktori më i mirë: Leonardo DiCaprio (The Revenant) Aktorja më e mirë: Brie Larson (Room) Aktori më i mirë joprotagonist: Mark Rylance (Bridge of ... Lexo »

Shkurt 15, 201615 Shkurt, 2016

Ndahen Nora dhe Roberti

Çifti më simpatik i showbizit shqiptar, këngëtarja Nora Istrefi dhe muzikanti Robert Berisha, ka pothuajse tri javë që nuk jetojnë bashkë. Gjithnjë sipas këtyre burimeve, merret vesh se Nora ka marr një banesë me qira ne lagjen “Dragodan” në Prishtinë ... Lexo »

Shkurt 15, 2016
14 Shkurt, 2016

Ja gjesti erotik i Rihannës me Naomi Campbell

Ylli i pasarelave të modës Naomi Campbell, i ka dhënë një puthje tejet provokuese këngëtares Rihanna. Dy bukuroshet janë fotografuar teksa shkëmbenin puthjen e nxehtë që mediat rozë, e kanë konsideruar një gjest tejet erotik.

Shkurt 14, 2016