15 Shkurt, 2016

Lajm i keq për fansat e "007"

Daniel Craig nuk do të jetë më James Bond, pasi ka “tradhtuar” spiunin britanik për një rol në serialin amerikan televiziv “Purity”. Ai do të jetë në të paktën 20 episodet e ardhshme të këtij seriali. Aktori 47-vjeçar ka ... Lexo »

Shkurt 15, 2016


15 Shkurt, 2016

Penalltia gjeniale Messi-Suarez

Në fitoren 6-1 të Barcelonës ndaj Celta Vigos, Leo Messi dhe Luis Suarez ekzekutuan një 11-metërsh që do të hyjë në histori dhe që po bën xhiron e botës. Në vend që të godiste direkt, argjentinasi e pasoi topin ... Lexo »

Shkurt 15, 2016