17 Shkurt, 2016

Era Istrefi pushton top listat muzikore

Era Istrefi mesa duket nuk e ka ndërmend të ndal hapat e suksesit. Dita ditës Era shënon nga një arritje në karrierën e saj. Mediat botërore po i kushtojnë shumë vëmendje këngëtares nga Prishtina. Kënga “Bonbon” e cila është ... Lexo »

Shkurt 17, 2016


17 Shkurt, 2016

E parezistueshmja Irina

Ajo është e bukur, seksi dhe bën për vete çdo mashkull në bote. Irina Shayk ka “trazuar” edhe një herë ujërat në fotot e shfaqura në fundmi, ku modelja bukuroshe ka pozuar për revistën sportive “Sport Illustrated”. Fotot e ... Lexo »

Shkurt 17, 2016



16 Shkurt, 2016

Rita Ora zbulon lidhjen me Justin Bieber

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është në një “betejë” me ish-të dashurin Calvin Harris, pasi ai i ndaloi të këndojë bashkëpunimin e tyre në “Teen Choice Awards”, mirëpo ka pranuar pëlqimin kundrejt Justin Bieber. Pikërisht, me këngëtarin është ... Lexo »

Shkurt 16, 2016


16 Shkurt, 2016

Samanta dhe Tuna me veshje të njëjtë

Dy nga këngëtaret më të njohura të skenës muzikore shqiptare njihen edhe për stilin e tyre në hap me trendet botërore. Bëhet fjalë për Samanta Karavellon dhe Altuna Sejdiun, të cilat së fundmi janë shfaqur me pantallona të stilit ... Lexo »

Shkurt 16, 2016




16 Shkurt, 2016

Basha: Cani, kurban për 400 milionë $

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar ndaj ndryshimeve të fundit në qeveri, duke akuzuar kryeministrin Rama se, pavarësisht mesazheve të partnerëve, vazhdon të promovojë vjedhjen dhe hajdutërinë.“Pasi bëri kurban Shkëlqim Canin për të mbuluar vjedhjen e 400 milionë ... Lexo »

Shkurt 16, 2016