18 Shkurt, 2016

Selena Gomez ndan çiftin Jolie-Pitt

Do ju duket e pabesueshme, por në Hollivud po qarkullojnë thashetheme se ndarja mes Angeline Jolie dhe Brad Pitt, e ka emrin Selena Gomez. Aktori 52 vjeçar është takuar me këngëtaren e adoleneshtëve në Golden Globes dhe që atëherë janë ... Lexo »

Shkurt 18, 2016


18 Shkurt, 2016

Muzika në zi, humb tragjikisht jetën këngëtari

Këngëtari i njohur grek Pantelis Pantelidis ka humbur jetën në një aksident tragjik në Athinë. 32 vjeçari është aksidentuar mëngjesin e sotëm gjersa po kthehej na një lokal ku kishte performuar. Shpejtësia e madhe ka qenë shkaktari që makina është përplasur ... Lexo »

Shkurt 18, 2016
17 Shkurt, 2016

Kate Middleton shtatzënë, pret binjake

Middelton është sërisht shtatzënë dhe pret binjakë.Lajmi që supozohet se ka dalë nga burime të sigurta nga Buckingham Palace, ka zënë faqen e parë të revistës amerikane OK Magazine. Sipas burimit, Kate Middleton është shtatzënë në muajin e tretë ... Lexo »

Shkurt 17, 2016