18 Shkurt, 2016

Ja ku po i bën provat e Eurovision Eneda Tarifa

Këngëtari i njohur Elton Deda, dretojr i festivalit të këngës në RTSH, ka ndjekur këngëtarn dhe mikeshën e tij, Eneida Tarifa në provat e këngës së titulluar “Përrallë”, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision për këtë vit. Ato janë fotografuar ... Lexo »

Shkurt 18, 2016
18 Shkurt, 2016

Sia zbulon fakte tronditëse nga jeta e saj

Sia, është rrëfyer për varësinë e saj ndaj drogës dhe alkoolit, në një intervistë të zhvilluar në makinë gjatë rubrikës “Carpool” me James Corden Late Late Show. Këngëtarja që gjithmonë shfaqet e mbuluar në mënyrë misterioze me flokët e ... Lexo »

Shkurt 18, 2016