19 Shkurt, 2016

Ndryshon siguria për Armando Prengën

Gjykata e Lartë ka ndryshuar masën e sigurisë për deputetin Armando Prenga, nga “arrest shtëpie” në “detyrim paraqitjeje”. Sipas vendimit të Gjykatës së Lartë, deputeti Prenga duhet të paraqitet çdo të hënë në orën 10:00 për zbatimin e masës ... Lexo »

Shkurt 19, 201619 Shkurt, 2016

Martohet fshetas Miley Cyrus

Mos prisni asnjë ftesë dasme nga Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth pasi një burim i ri ka deklaruar se ata tashmë janë martuar. Liam dhe Miley i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit gjatë një ceremonie private të organizuar në një plazh ... Lexo »

Shkurt 19, 2016
19 Shkurt, 2016

Beyonce në telashe me policinë

Kryetari i policisë së Miamit, Javier Ortiz, ka shkruar një letër ku i’u është drejtuar të gjitha sindikatave që ta mbështesin bojkotimin e të gjitha koncerteve të Beyonce-s. Letra pretendon se Beyonce me këngën e saj të fundit “Formation” ka ... Lexo »

Shkurt 19, 2016


19 Shkurt, 2016

Ja kush e futi në kurth Xhesikën

Një ditë më parë, portalet u pushtuan nga një lajm, sipas të cilit Policia e Tiranës ka ushtruar një kontroll në banesën e motrës së këngëtares Xhesika Ndoj, duke gjetur brenda në dollap me mbathje një biznesmen por me ... Lexo »

Shkurt 19, 2016


18 Shkurt, 2016

Gjithçka gati për duelin Keta-Uzun

Gjithçka i është rikthyer normalitIT në ndeshjen e boksit për peshën e mesme të federatës WBC mes peshngritësit shqiptar Mike Gjetan Ketës dhe boksierit turk Turgai Uzun. Të njoftuar vetëm 3 ditë më parë se me cilin do të ... Lexo »

Shkurt 18, 2016


18 Shkurt, 2016

Shokon Jolie: Nuk kam dashur kurrë fëmijë

Aktorja e famshme hollivudiane Angelina Jolie, ashtu siç pothuajse të gjitha vajzat njëherë e një kohë 20-vjeçare nuk ka dashur të kishte fëmijë. “Është e çuditshme sesi unë nuk kam dashur kurrë të kisha fëmijë. Nuk më pëlqente të mbetesha shtatëzanë ... Lexo »

Shkurt 18, 2016