6 Prill, 2016

Ariel Winter tregon trupin në Bahamas

Ariel Winter po kalon disa ditë pushimi në Bahamas, aty ku aktorja e serialit “Modern Family” tregoi format e saj trupore pas reduktimit të gjoksit. 18-vjeçarja kishte zgjedhur një bikini të bardhë për një ditë relaksuese në shoqërinë e të ... Lexo »

Prill 06, 2016
6 Prill, 2016

Basha tregon kushtet e PD-së ndaj Ramës

Pas mbledhjes se grupit parlamentar demokrat, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregoi tre kushtet e opozitës për mazhorancën. Nesër, tha Basha, është shansi që Rama të reflektojë për zbatimin e Kushtetutës për komisionet hetimore, për dekriminalizimin dhe zbatimin ... Lexo »

Prill 06, 2016
6 Prill, 2016

Tiranë, krim në familje, gardisti vret gruan

Një tjetër krim në familje tronditi kryeqytetin mëngjesin e sotem.  Ngjarja ndodhi në katin e pestë të një pallati në “Rrugën e Qelqit”, në zonën e Kombinatit, ku punonjësi i Gardës së Republikës, Admir Dervishi qëlloi me armën e ... Lexo »

Prill 06, 2016