3 Maj, 2016

Stresi ka një lajm të hidhur për fansat

Reperi i dashur për publikun, Stresi, ka vendosur t’i japë “block” për pak kohë muzikës për tu kthyer sërish vitin tjetër. Lajmin këngëtari e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku shkruan se këtë vendim e ka menduar ... Lexo »

Maj 03, 2016
2 Maj, 2016

Chloe Goodman nuk lë vend për imagjinatë

Ylli i reality show “Ex On The Beach”, Chloe Goodman nuk ka lënë vend për imagjinatë teksa i ka “zbuluar” të gjitha në Lanzarote,Bukuroshja, e cila ka shërbyer më parë si dublante e Cameron Diaz dhe Cheryl, ka treguar ... Lexo »

Maj 02, 2016

2 Maj, 2016

Duka: De Biasi po mendon vetëm për Europianin

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka sqaron situatën e trajnerit të kombëtares Gianni De Biasi, i cili së fundmi është konsideruar si një prej kandidaturave për të zëvendësuar Antonio Conten në pankinën e Italisë.I ftuar në emisionin ... Lexo »

Maj 02, 2016