4 Maj, 2016

Pse nuk mori pjesë Rihanna në Met Gala?

Sikurse ndodh në evente të tilla madhështore si Met Gala, të gjithë i kanë sytë tek yjet e preferuar të tyre, por edhe vetë yjet tek veshjet dhe performancat e njëri-tjetrit. Fansat kanë qenë duke pritur kalimin e saj në ... Lexo »

Maj 04, 20164 Maj, 2016

Vicky Pattison tregon frytet e palestrës

Vicky Pattinson ka treguar frytet e lodhjes së saj në palestër teksa ka publikuar disa foto prapaskenave të setit fotografik në Tenerife këtë fundjavë. E veshur me bikini jeshile, ish ylli i reality show Geordie Shore ka kënaqur të gjithë ... Lexo »

Maj 04, 2016


4 Maj, 2016

Cate Blanchett zgjidhet ambasadore e UNHCR

Agjencia e Kombeve të Bashkuara për refugjatët, UNHCR, ka bërë të ditur se ka caktuar aktoren fituese të cmimit Oskar, Cate Blanchett, si ambasadore e Vullnetit të Mirë të saj. Lajmi u bë publik pasi aktorja Cate Blanchett është rikthyer ... Lexo »

Maj 04, 2016


3 Maj, 2016

Censurohet spoti publicitar i Bar Rafaelit

Spoti me kostum banjoje “Hoodies”, që sheh si protagoniste modelen izraelite Bar Rafaeli, është censuruar nga “Second Broadcasting Authority for Television and Radio”, autoriteti i kontrollit të televizionit izraelit. Reklama me bikini, shkruan gazeta “Times of Israel”, që shfaq ... Lexo »

Maj 03, 2016


3 Maj, 2016

Dëshironi të drekoni zhveshur në Londër?

Dëshironi të drekoni zhveshur në Londër? Epo mbaji rrobat veshur dhe për momentin qëndroni në radhën e gjatë. Më shumë se 32 mijë persona kanë firmosur për të drekuar në Bunyadi, një restorant në kryeqytetin britanik ku për herë të ... Lexo »

Maj 03, 2016