Header

Nuk flet më me Mozzik? Efi Dhedhes sqaron të vërtetën

Më shumë se një vit më parë Efi dhe Mozzik ishin kryefjalë e mediave. Ata do shfaqeshin në Instagram në disa foto bashkë që ngritën dyhsime për një lidhje, e që më pas rezultoi se Efi ishte protagoniste e klipt të këngës “Fatkeqësi” të reperit.

Edhe pse dukej se raporti mes tyre ishte shumë i afërt, ditët e fundit është përfolur për një krisje raporti pasi të dy ata nuk ndiqen më në Instagram.

Ish-banorja e “BBV2”, Efi Dhedhes ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në ”Top Arena”, nga ku ka deklaruar se gjërat mes tyre janë po njësoj, duke mohuar të kenë konflikte apo hatërmbetje.

“Unë dhe Mozzik nuk është se flasim gjatë gjithë kohës. Kur na bie rasti për të folur, do flasim. Sa lajme kanë dalë, nuk e di me thënë të drejtën, janë disa personazhe që bëjë follow vetëm veten dhe një tek person, dhe Mozzik më duket se vetëm një person ka a dy se di mirë, vetëm gocën.”

E pyetur nëse është penduar që ka marrë pjesë te videoklipi i tij, Efi tha:

“Jo, absolutisht jo, është super videoklip i bukur dhe mua më pëlqen shumë vetja aty. Kam treguar aftësi dhe për aktrimin.”

You may also like ...