Header

Nuk flasin prej kohësh, zbulohet se çfarë ndodhi mes Meghan Markle dhe Victoria Beckham

Del në dritë gjithçka ka ndodhur mes Victoria Beckham dhe Meghan Markle. Kujtojmë se kjo përçarje mes të dy çifteve ndodhi si rezultat i disa historive të zbuluara që Princi Harry kur ai akuzoi Beckham-ët se i kishin nxjerrë.

Këtë herë autori mbretëror Tom Bower ndau disa të pathëna që hedhin më shumë dritë për grindjen mes tyre. Gjatë një interviste për news.com.au, Bower tha:

“Nuk ka dyshim se përplasja origjinale filloi kur Victoria i kishte dhënë këshilla Meghan-it për grimin, të cilat u zbuluan. Dhe Davidi mori një telefonatë nga Harry duke akuzuar atë ose Victorian për zbulimin e historisë për të promovuar Victoria-n, por më pas ata zbuluan se ishte një nga punonjësit e Victoria-s dhe kjo padyshim shkaktoi zemërim.”

You may also like ...