Header

Nuk e mbajti të fshehur, Arbana Osmani zbulon unazën e martesës

Martesa e Arbanës dhe Eduartit në Toskanë ka marrë vëmendjen e shumë njerëzve këto kohë, për të mësuar se ç’po ndodhte, pasi moderatorja u kishte ndaluar të ftuarve që të postonin foto dhe video.

Mirëpo, duket se pas 2 ditësh, ajo që s’po duron e po na zbulon copëza nga dasma është vetë Arbana. Ajo zbuloi sot një pjesë të ceremonisë, e më pas personat që e ndihmuan. Në mesin e atyre postimeve, ishte dhe një copëz e vogël e fustanit, e mbi të gjitha unazat.

Në sy bie unaza e madhe që mbante në dorë Arbana. Në ditën e shënuar, ajo kishte vendosur që thonjtë t’i kishte vetëm të bardha, në kombimin me fustanin.

Nuk e mbajti të fshehur, Arbana Osmani zbulon unazën e martesës –  Indeksonline.net

Tashmë na ka mbetur ta shohim Arbanën si nuse dhe Eduartin si dhëndër. Detaje këto që besojmë se do zbulohen me kalimin e ditëve…

You may also like ...