Nora dhe Roberti të lumtur, çifti zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë

Prej disa javësh këngëtari Robert Berisha po qëndron shumicën e kohës në Tiranë pasi është pjesë e spektaklin ‘Dance with me’.
Pak ditë më parë ai bëri një postim në ‘Instagram’ ku tregonte se Nora dhe vajza e tij i mungonin shumë dhe se mezi priste momentin që t’i takonte.Duket se nisur nga këto fjalë Nora është nisur drejt Tiranës për të takuar partnerin e saj dhe të dy kanë shijuar një mbrëmje nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Por duket se përpos takimit me të, Nora ka pasur edhe një arsye shumë të veçantë për të ardhur në kryeqytet.
Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ Roberti ka treguar se dyshja është pajisur me pasaportë shqiptare dhe kjo i bën zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë.