Header

Noor Alfallah refuzon martesën me Al Pacinon: S’jam tipi i martesës!

E dashura e Pacinos, Noor Alfallah, së fundmi zbuloi se nuk ka interes të lidhë kurorë me aktorin legjendar, Al Pacino, edhe pas lindjes së djalit të tyre, Roman. Burime për TMZ thonë se Alfallah, 30 vjeçe, është shprehur se edhe pse e do Pacinon, martesa nuk është në axhendën e tyre.

Producenti dhe nëna e djalit të mitur të Pacinos, theksoi: “Unë nuk jam tipi i martesave”, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për dasmën e tyre. Ky zbulim vjen pasi dyshja pati diskutime për bashkëprindërimin, duke arritur marrëveshje për mbështetjen e fëmijëve dhe kujdestarinë për vogëlushin Roman.

Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, Pacino, i cili është 83 vjeç, dhe Alfallah, e cila sapo ka mbushur 30 vjeçe, duken të kënaqur me marrëdhënien e tyre.

Përveç kësaj, atij i kërkohet të bëjë një pagesë paraprake prej 110 000 dollarë, të mbulojë shpenzimet për një infermiere, të kontribuojë në faturat mjekësore që nuk mbulohen nga sigurimi dhe të depozitojë 15 000 dollarë në vit në një fond arsimor.

Ndonëse ata janë ende çift, me afrimin e sezonit të festave, pyetja për të kaluar Krishtlindjet së bashku mbetet pa përgjigje, duke i lënë fansat kureshtarë për planet e festave të festave të kësaj familjeje të famshme.

Ndërkohë që këto çështje financiare janë zgjidhur, Noor Alfallah e ka bërë të qartë se ceremonia e martesës nuk është në planet e tyre të ardhshme. Zbulimi i papritur i shton një kthesë unike sagës romantike të Pacino-s, duke dëshmuar se, në Hollywood, dashuria shpesh sfidon pritshmëritë tradicionale.

You may also like ...