Noizy ‘provokon’ nga Ferrari i kuq

Reperi më i famshëm shqiptar, Noizy, i ka provokuar keq adhuruesit e makinave atë ccfarë ai ka bërë gjatë ditës së sotme.

Ai e ka publikuar një foto, ku shihet në makinën e tij të tipi Ferrari

”Ecja është e mërzitshme kur di të fluturosh #LaFerrari” ka shkruar ai përkrah fotos së publikuar ndërsa e ka dëshmuar edhe njëherë se është i flaktë ndaj veturave.

Përkrah fotos së publikuar ai ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e tij që në numër janë të shumtë.

Image