Noizy ka ditëlindjen, urimi i veçantë i Çiljetës

Reperi i njohur Rigels Rajku, i cili njihet në muzikë me emrin Noizy, feston sot ditëlindjen e tij të 31.Në këtë ditë ai është uruar nga shumë miq dhe dashamirës, për shumë vite të tjera sukses dhe shëndet.Por një urim të veçantë, ai e ka marrë nga kolegia dhe mikesha e tij Çiljeta Xhilaga.“Edhe 100 vjeç të na bëhesh. Zoti të bekoftë me çdo të mirë ashtu siç ke dhe zemrën e bardhë. Gëzuar ditëlindjen mbret”, shkruan ajo në Instagram. Çili dhe Noizy janë miq prej shumë vitesh, madje para pak kohësh këngëtarja bëri tatuazh edhe simbolin e OTR, grup i cili drejtohet nga reperi