Një vajzë seksi në krahët e Noizy-t…

Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy njihet për lidhjet dhe aferat e tij me femrat e njohura. Së fundmi është vet modelja shqiptare, Kristinë Prengaj e cila e ka publikuar fotografinë në krahët e Noizy-t. Ajo është modele e re në moshë por shumë e njohur në rrjetet sociale. Së fundmi ishte edhe pjesë e konkursit të bukurisë ‘Miss Universe Albania’ ku nuk arriti të fitojë vendin e parë. Në këtë foto ajo shfaqet shumë seksi pranë reperit të njohur shqiptar.noizy