Header

Një Shën Valentin plot dhimbje, bashkëshortja e Kobe i dedikon atij fjalët më prekëse

Legjenda e bashketbollit Kobe Bryant muajin e kaluar humbi jetën në një aksident me helikopter, së bashku me vajzën e tij Gianna dhe 7 persona të tjerë.

Humbja e tyre shkaktoi dhimbje të madhe jo vetëm tek familja por tek të gjithë.

Së fundmi Vannesa ka publikuar në Instagram një foto me bashkëshortin e humbur, duke i dedikuar atij këto fjalë prekëse: “Për Shën Valentinin tim të përhershëm, të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia”, shkruan Vanessa krahas fotos së shoqëruar me këngën “Tell him” të Lauryn Hill.

Kampioni i basketbollit la pas bashkëshorten e tij dhe 3 vajza.
https://www.instagram.com/p/B8kAeW_AnYc/?utm_source=ig_embed

You may also like ...