Një modele super sexi surprizon Kretën

Nina Serebrova nga Bjellorusia, modele e stilistit të famshëm Phillipe Plein ishte me pushime në ishull para se të kthehet në Rusi dhe më pas në Amerikë për të rifilluar karrierën e modelingut.
23 vjeçarja brune ka postuar në instagram foto ku duket vërtet seksi dhe super joshëse.