Një mënyrë e veçantë për të promovuar albumin e ri

thenewclassic_3_8_2018_15_7_18_977.jpg

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea njihet për natyrën e saj të guximshme dhe nuk është e frikësuar që të bëjë video me lëvizje provokuese.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë ndryshe nga herë e tjera për të promovuar albumin e saj të ri “Survive the Summer”.

28-vjeçarja publikoi disa fotografi nudo të vetes duke përdorur një çantë të markës Prada për të mbuluar zonat intime.

Ajo e shoqëroi çantën neon me një palë taka me po të njëjtën ngjyrë. Ndërkohë nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe vijon të jetë besnike e bjondes.

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë projektin “Kream” me reperin Tyga, ndërsa pritet që albumi të jetë suksesi i rradhës për të.

thenewclassic_3_8_2018_15_7_18_977.jpg