Një kukull barbi si Nicki Minaj

Nicki Minaj është e njohur për veshjet e saj ekstravagante dhe asnjëherë nuk ka frikë të ekspozojë format e saj bombastike.

Dhe këtë herë këngëtarja ka ‘çmenduar fansat’ në rrjetet sociale e veshur me bodysuit që ia tregonte format e saj trupore në mënyrë perfekte.

Me flokët e saj bjonde të gjata dhe bodysuit ngjyrë rozë 34-vjeçarja dukej si një kukull barbi.