Një kaubojse si Gabi Grecko

E veshur me një stil perëndimor, Gabi Grecko postoi një seri fotosh nga seti fotografik  i radhës në Instagramin e saj. 26 vjeçarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me dekoltenë e saj provokuese.

Kostumi i saj i banjos shumëngjyrësh, kapelja kalubojs, lentet  e ndezura që kishte vënë dhe flokët e saj lejla me fijë rozë,  ranë shumë në sy në këtë set fotografik.

33B9873900000578-3568644-image-m-13_146214424341933B986F100000578-3568644-Whoops_Gabi_appeared_to_had_had_a_bit_of_a_fake_tan_fail-m-14_1462144367927 (1)33B986F100000578-3568644-Whoops_Gabi_appeared_to_had_had_a_bit_of_a_fake_tan_fail-m-14_146214436792733B986FD00000578-3568644-image-m-2_1462143335952