Një fanse e çmendur si kjo…

Modelja braziliane seksi, Suzy Cortez, me sa duket është një tifoze e flaktë e Mesit dhe skuarës së Barcelonës. “Miss BumBum” ka pozuar nudo dhe në trupin e saj është pikturuar fanella e Barcelonës dhe lojtarit Lionel Mesi. suzy2-620x356 suzy1-413x600 mesi4Modelja ka me të vëretë një trup bombastik.