Header

Një 50-vjeçare hot si Jennifer Lopez

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo
Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një foto në të brendshme në Instagram e cila ka marrë mijëra komente duke e komplimentuar per bukurinë e saj, dhe ka marr miliona like.
“E relaksuar dhe plot energji”, ka shkruar këngëtarja poshtë kësaj fotografie.
Aktorja dhe këngëtarja tregoi para disa ditesh se ajo i është hyrë edhe biznesit të modës.
Në dallim nga shumë modele por edhe artiste që hapin kryesisht linja të bikinive, JLo ka thënë se ajo ka hapur një linjë të re te çizmeve.

You may also like ...