Nicole Scherzinger tregon format perfekte në Vietnam

Nicole Scherzinger - INSTAGRAM 2.jpg

Kohët e fundit ishte me pushime në Mykonos të Greqisë.Dhe pushimet e Nicole Scherzinger nuk kanë të mbaruar.
Këngëtarja tani po relaksohet në plazhet e Vietnam.
E veshur me bodysuit, 40-vjeçarja tregoi format e saj të përsosura fizike.
Nicole ka pozuar në breg të detit, e shtrirë në rënë në perëndim të diellit.Ajo duket shumë seksi dhe tërheqëse.