Nicki Minaj dhe Lewis Hamilton përfliten për një lidhje mes tyre

Nicki Minaj dhe Lewis Hamilton prej kohësh kanë nxitur thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre.

Pak javë pasi morën pjesë në një aktivitet në Javën e Modës në New York, dyshja janë parë duke flirtuar në “Instagram”.

Të premten në mbrëmje, Nicki postoi një video të nxehtë e veshur me një bluzë të shkurtër ndërsa luante me flokët e saj.

Piloti i “Formula 1”, Lewis ishte i shpejt në pëlqimin e klipit.

Menjëherë pas kësaj Nicki u përgjigj “@lewishamilton Oh hey”.

Komenti i saj nxiti dhjetëra komente nga fansat e saj që duan dëshpërimisht ta dinë nëse janë çift zyrtarisht.