Ne-Yo së shpejti baba për herë të tretë

Ne-Yo do të bëhet baba për herë të tretë, ndërsa e fejuara e tij e re ka ndarë një foto bardh e zi me të gjithë ndjekësit e saj ne rrjetet sociale. Vetem nje dite perpara lajmit se këngëtari ishtë fejuar , e dashura e tij  e re ka publikuar lajmin se cifti jane ne pritje te një fëmije. Këngëtari është baba i dy fëmijëve të tjerë, një vajze 4-vjeçe dhe një djali 3-vjeç me ish të fejuarën e tij.