Header

Në ditëlindjen e tij, Blendi Fevziu zbulon si dukej kur ishte fëmijë

Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen dhe e ka kujtuar nëpërmjet një postimi shumë nostalgjik. Në një foto të rrallë nga fëmijëria e tij, gazetari i ka zbuluar ndjekësve se si dukej kur ishte i vogël.

“Vitin nuk e di. Por me siguri duhet të kem qenë 1 ose 2 vjeç”, shkruhet në diçiturë.

Nga fotoja, kuptohet se Fevziu nuk ka ndryshuar shumë, koha ka ruajtur të njëjtat tipare, të njëjtën shprehi fytyre. Vetëm një gjë është ndryshe nga pamja e sotme, ka pasur më shumë flokë atëherë.

 

You may also like ...